Відкрита олімпіада з математики

Одеської області

Вже відомі остаточні результати олімпіади. Дипломи учасників та переможців будуть передані представникам шкіл для урочистого нагородження (з дотриманням карантинних обмежень).
Вітаємо всіх учасників і тих, завдяки кому олімпіада відбулася! Сподіваємось, що це невеличке математичне свято стане для учасників трампліном для подальшого захоплення цією наукою!
 
Переможці запрошуються на збори (які плануються на початок березня), де зможуть поборотися за участь у складі команди Одеської області на Всеукраїнській олімпіаді. Більш детальна інформація і розклад подій будуть розіслані після 20 лютого представникам шкіл, а також продубльовані тут, на сторінці олімпіади. Слідкуйте за оновленнями!
 

ПОЛОЖЕННЯ

про відкриту олімпіаду з математики школярів Одеської області

в 2020/2021 навчальному році

 

1. Загальні положення

 

1.1. Відкрита олімпіада з математики (надалі - Олімпіада) - математичне змагання для учнів 7-11 класів навчальних закладів Одеської області.

1.2. Цілями Олімпіади є:

  • підвищення інтересу школярів до занять математикою;

  • стимулювання всіх форм роботи з математично обдарованими дітьми;

  • надання переможцям Олімпіади можливості участі в відборі на Всеукраїнську математичну олімпіаду школярів 2020/2021 н.р., які відбудуться наприкінці березня/на початку квітня 2021 р

 

2. Організаторами Олімпіади та членами журі є волонтери з числа колишніх учасників та призерів математичних олімпіад, вчителів, які займаються підготовкою до математичних олімпіад, а також викладачів ВНЗ м. Одеси.

3. Порядок проведення Олімпіади

3.1. Олімпіада буде проходити очно 7 лютого 2021 року (одночасно з аналогічними заходами в інших обласних центрах України та на однакових пакетах завдань) з дотриманням необхідних карантинних норм. Учасники пишуть синхронно в приміщеннях своїх шкіл (кожен клас в окремій аудиторії) під наглядом вчителів з педагогічного складу школи, які не ведуть математику. Якщо в приміщенні школи проведення олімпіади є неможливим, учасники мають змогу написати олімпіаду в головному корпусі академії зв'язку ім. А. С. Попова (Одеса, вул. Кузнечна, 1).

3.2. Участь в Олімпіаді безкоштовна і носить добровільний характер. Переможці нагороджуються дипломами I, II і III ступеня. Однак ці дипломи (на відміну від дипломів офіційних обласних предметних олімпіад) не дають ніяких бонусів учням і їх педагогам (крім можливості участі в відборі на Всеукраїнську математичну олімпіаду школярів, см. п.1.2).

3.3. Олімпіада триває 3 години для учнів 7 класів і 4 години для учнів                8-11 класів. Використання калькуляторів, мобільних телефонів, довідкової літератури і т.п. не допускається.

/ КОНТАКТИ

Ганна Копійка

anna.kopejka@gmail.com

© 2023 НОВОЕ ЗАВТРА. Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now